Ürün Açıklaması

İster otomatik süt sağımı, ister de çiftliğinizdeki genel otomasyon sistemleriniz için olsun, makinelerinize sürekli güvenebilmelisiniz. Otomatik süt sağımına ya da yemlemeye geçiş yapan her süt hayvancılığı çiftçisi, hem bir teknisyenden hem de yönetim açısından rehberlik alır. Bu rehberlik; otomatik sistemlerin kurulumunun/başlatılmasının öncesinde, esnasında ve sonrasında sağlanır. Böylelikle 7/24 teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek; makinelerinizden ve otomasyonlarınızdan optimum seviyede faydalanabilmek adına kurulum ve devreye almadan sonra kullanım- teknik detaylarla ilgili her türlü sorularınız için bizlere güvenebilirsiniz…

Teknik hizmetimizi sahada doğan ihtiyaçlara ve gereksinimlere göre ayarlamaya devam ederek, hizmet seviyemizi sürekli olarak iyileştiriyoruz. Hayvancılık ile ilgilenen işletmelerimiz olarak sizlere işletmenizi idare etmeniz için en iyi desteği sunmaya devam etmek istiyoruz.

Sağlıklı bir süt sığırcılığı işletmesi, sağlıklı hayvanlardan, doğru seçimlerden ve ortaklardan daha fazlasını gerektirir. Bu aynı zamanda ekipmanlar ve makineler gibi ön koşullarla da ilgilidir. İşte bu nedenle, ekipmanı uzun süre dayanıklı kılmak için teknik destek ve doğru araçları sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Teknik destek ekibimiz doğru bakım süreçlerini ve doğru malzemeleri kullanarak sürdürülebilirliği sağlamak için nelerin gerekli olduğunu bilirler. Odak noktamız, maliyetleri güvence altına alarak hem ergonomik hemde ekonomik şartlarla en iyi sonuca ulaşmaktır. Bu size daha fazla gönül rahatlığı verir ayrıca makineleriniz için uzun ve en ideal kullanım ömrünü garanti eder.

 


Share

Diğer Görseller

Bu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.