Ürün Açıklaması

Çiftçilerimizin ahırlarında ve işletmelerinde isteklerini ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bununla birlikte günün her anında; yıl boyunca çiftliğinizde – işletmenizde çalıştığınız makinelere güvenebilmelisiniz.

Düzenli bakım bu güvenin sağlanması için olmazsa olmazlardandır. Makinelerinizin doğru ve düzenli bakımı, makinenin en iyi performansıyla çalışmasını sağlar. Bazen küçük bakımlar yeterli olmaz ve makinenin daha sonra durmasını önlemek için bir parçanın değiştirilmesi en iyisidir.

Makinelerinizin kapasitesinin ve bütün işlevlerinden faydalanabilmeniz için orijinal parçalar tedarik ediyor ve teknisyenlerimiz aracılığıyla düzenli bakımlarınızı sağlıyoruz. Hedeflerimizden biri olan kullandığınız bütün makinelerinizin küçük ve büyük bakım işlerinin kolaylıkla uygulanması için orijinal ürün tedariğinizin sağlanması ve en iyi kapasiteyle çalışan makinelerinizle yaşayan çiftliklerinizin devamlılıklarını korumalarıdır.

Sürdürülebilirliğe devam eden ve Yaşayan çiftlikler için işbirliği

Sağlıklı bir hayvancılık işletmesi, sağlıklı hayvanlardan, doğru seçimlerden ve ortaklardan daha fazlasını gerektirir. Bu aynı zamanda ekipmanlar ve makineler gibi ön koşullarla da ilgilidir. İşte bu nedenle, ekipmanı uzun süre dayanıklı kılmak için teknik destek ve doğru araçları sunuyoruz. Bu sebeple siz çiftçilerimiz ile işbirliğimize çok önem veriyoruz. Sizlerden ne kadar fazla bilgi alırsak, yaptığımız makine bakımları da o kadar iyi olur. Müşterilerimizden edindiğimiz geri bildirim formlarını kullanarak, ürün ve parçaları geliştirmek için sürekli çalışıyor ve devamlı izlemeyle, bu ilişki üzerinde tam bir kontrole sahip oluyoruz.

 


Share

Bu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.