WISOFARM

Hakkımızda

İlk olarak 2008 yılında İzmir’de Köprülü Tarım ve Hayvancılık adı altında bir oluşum içerisine girdik.

Geçen yıllar içerisinde tarım-hayvancılık sektöründe pek çok firmada edindiğimiz tecrübelerimizi Yeni Yüzümüzle Markamızla ve Yeni Yerimizde sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.

WISOFARM artık Eskişehir Estim San. Sitesinde Süt Hayvancılığı için çözüm üreten bir firma olarak bulunmakta ve 15 yıllık tecrübe ile hem küçükbaş hem de büyükbaş hayvan çiftliklerimizin ve üreticilerimizin ihtiyaçlarını Ekonomik- İnovatif ve Dayanıklı çözümlerimiz ile daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir…

Firmamız Büyükbaş ve Küçükbaş çiftlik makinaları otomasyonu, süt ve besi çiftlikleri projelendirme desteği – proje uygulama makine ekipmanları devreye alma, - elektrik pano montajı,  saha montajı, revizyon projeleri konusunda mühendislik  ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ana Faaliyet Alanlarımız : Çiftlik Yönetim Danışmanlığı

                                              Orjinal Yedek Parça Satışı 

                                              Otomasyon Yazılım Sistemleri

                                              Teknik Servis Desteği alanlarımızdır.

 

DAHA FAZLA BİLGİ
Hakkımızda

Vizyon ve Kalite Politikamız

Çiftçilerimizin ve süt üreticilerimizin ihtiyaçlarına uygun olan Satış – Satış Sonrası Etkin ve Hızlı Servisimiz- Sektörel bilgi birikimimiz ve deneyimimizle harmanladığımız teknik çözümlerimizle iş hacimlerinin artmasını sağlamak ve bu yolda doğru hamlelerle ilerlemelerini izlemektir.

Bu Amaç İçin WISOFARM;

Ülkemiz Tarım ve Hayvancılık uygulamalarının dünya ile entegrasyonu ve rekabet gücünün artırılması için çalışmayı, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı, Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve edindiği tecrübesi ile Sektörde lider olmayı, Kendimizi ve ekip arkadaşlarımızı eğiterek becerilerimizi ve kalite bilincimizi yükseltmeyi, Birlikte çalıştığımız kişi ve kurumlarla saygın ve güvenilir bir ilişki kurmayı, Elde edilen verileri ve bilgileri analiz ederek rekabet gücümüzü sürekli artırmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Bu doğrultuda kurulan WISOFARM Çiftlik Teknolojileri yönetimi ve çalışanları tarafından gözden geçirilerek sürekli iyileştirilecektir.

Bu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.